Novinky
19.11.2021
Kolekce Fiore Modern Muse
Punčochové zboží pro podzim / zimu 2021-22 • Punčocháče Fiore Zodiac • Punčocháče Fiore Velvet Rose • Punčocháče Fiore Unchained • Punčoch... číst celé
15.03.2021
Kolekce Fiore California Dreamin
Punčochové zboží pro jaro / léto 2021 • Punčocháče Fiore Bliss Balls • Punčocháče Fiore Cotton Candy • Punčocháče Fiore Cotton Candy • Pun... číst celé
16.10.2020
Kolekce Fiore Halloween
Punčochové zboží pro halloween párty • Punčocháče Fiore Spider Woman • Punčocháče Fiore Hello Gotham • Punčocháče Fiore Agent Skully číst celé
Zobrazit všechny novinky

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Jste náš věrný zákazník, který u nás nakupuje pravidelně? Nastavíme Vám lepší ceny! Stačí, když se zaregistrujete a ceny na Vašem účtu upravíme už po první vyřízené objednávce.

Riwaa Nerona – Valentýn 2018

Riwaa Nerona – Valentýn 2018

 

Přijďte se mnou oslavit lásku, vášeň a smyslnost do jedinečného Klub Joe!

Chystám pro vás novou kolekci spodního prádla která bude vidět v rámci přehlídky Riwaa Nerona a Punčochy a punčocháče - Timea.cz!

Na místě uvidíte Múzy Linde Von Schwärze, Ivana Štefková, Dada Troyan, Barbora Kudelová, Devil Esu, Kami Kami, Veronika Staňková a Elodie Rouillen.

Dále uvidíte jedinečné vystoupení tanečnice Miriam Belle, plamennou show Yassmine de Mortifére - burlesque artist and Model a burleskní vystoupení CHLOROPHYLL VØN NEEDLE.

Máme také tu čest přivítat známou performerku Janu Orlovou s úspěšnou sbírkou Jana Orlová : Újedě.

Makeup bude v rukou Lucie Bozděchová - make-up artist ♥

Tím ještě nekončíme! Více informací doplníme brzy!

V rámci události bude možnost zakoupení tématického zboží přímo na místě ♥

Chcete krásnou atmosféru? Zkuste dress code v červené!
"Povoleny" jsou všechny odstíny červené - růžová, vínová, bordó, ohnivě rudá i tmavočervená s jakoukoliv kombinací další barvy.
Budu velmi ráda alespoň za detaily v červené ♥

Na párty se hodí šaty ve stylu "malé černé", koktejlky, anebo oblek (jak pro pány, tak pro dámy) ♥

PROGRAM:

20:00 vstup
20:30 Jana Orlová : Újedě
21:00 Miriam Belle tanec
21:30 přehlídka spodního prádla Riwaa Nerona Valentýn 2018 a Punčochy a punčocháče - Timea.cz
22:00 otevření stánku s tématickým zbožím Riwaa Nerona a Timea.cz
22:30 Yassmine de Mortifére - burlesque artist and Model fireshow
23:00 CHLOROPHYLL VØN NEEDLE burlesque show

 

 

Mé události jsou určeny tolerantním lidem, které určuje to, co mají rádi, nikoliv to, co rádi nemají. V tomto duchu pracuji na všech projektech i událostech.

Vyhrazuji si právo poprosit o opuštění setkání účastníky, kteří se projevují agresivně - jak fyzicky, tak psychicky. Cílem tohoto setkání je pobavit se, avšak ne na úkor druhých. Běžný život můžete ponechat za prahem klubu ♥

Prosím přítomné gentlemany a dámy, aby v případě potřeby byli tak laskaví a uvolnili místo k sezení těm, kteří to potřebují. Vím, že psaní tohoto odstavce je zcela zbytečné, neboť mí hosté jsou velmi pozorní k potřebám druhých. Avšak jsou zde jistě i ti, kdo se budou účastnit naší události prvně a mohli by být překvapeni nabídnutým místem k sezení.

Pro tuto událost bych si dovolila požádat, abyste si v kavárně nezabírali stálé místo u stolků, ale pokud možno využili všech možných míst klubu k posazení. Bereme v úvahu, že volné místo je vždy báječná záminka k seznámení se s přísedícími. Jsou mezi námi i méně smělí, kterým se tímto pokusíme pomoci k seznámení se s výjimečnými lidmi - vámi.

Celý večer jsem vám k dispozici s dotazy a ke konverzaci ♥

Těším se na vás
Riwaa Nerona

 

Foto: Lucie Kout photography & creative retouching